جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهکار های سئو سایت

راهکار های سئو سایت

سئو به مجموعه قوانینی گفته می شود که با رعایت آن میتوان سرعت بارگذاری سایت برای کاربر را افزایش داد همچنین رتبه بهتری در موتور های جستجو گرفت.

سئو تصاویر سایت

برای اینکه تصاویر سایتمان را بهینه کنیم راه های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن حجم تصاویر را بدون کاهش کیفیت کاهش داد من وب سایت tinypng را برای این منظور به شما پیشنهاد می کنم.

باید حتما تصویری که برروی سایت بارگذاری می کنید با سایزی که در سایت نمایش داده می شود یکی باشد

برای مثال اگر تصویر برروی سایت شما با سایز 500 در 500 پیکسل نشان داده می شود تصویر با سایز 1000 در 1000 پیکسل بارگذاری نکنید.

سئو کد های سایت

سعی کنید فایل های جاوا اسکریپت و css را فشرده کرده و همچنین فایل های آن را ادغام کنید یعنی در سایت شما یک فایل css و یک فایل جاوا اسکریپت لود شود. (در وردپرس افزونه هایی هستند که به صورت خودکار این کار را برای شما انجام می دهند.)

سئو محتوا

برای سئو محتوا حتما باید عنوان مقاله یا محصول در خط اول توضیحات شما وجود داشته باشد. همچنین در لینک آن مقاله یا محصول نیز وجود داشته باشد. طول مقاله حداقل باید 300 کلمه باشد. حتما باید کلید واژه هایی را برای مقاله خود مشخص کنید.

هرگز سعی نکنید تمام یا بخشی از مقاله خود را از سایت های دیگر کپی کنید زیرا نمره منفی برای سایت شما خواهد داشت.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شد به صورت مختصر راجب سئو توضیحات کلی داده شود. مبحث سئو کمی گسترده است و در مقالات مختلف بخش های بیشتری از آنرا به شما توضیح خواهم داد. توصیه میکنم در صورتیکه وب سایت شما وردپرسی است و میخواهید آنرا سئو کنید این مقاله را از سایت آموزش وردپرس مطالعه نمایید.

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *